Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenis Dhima - Koha Me Ty Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

04/03/2012

2012-03-04T16:58:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Koha Me Ty Ndal" kënduar nga Xhenis Dhima.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhenis Dhima i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenis Dhima:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet