A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhenisa Memolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Rrogozhine 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Xhenisa Memolla është një shkrimtare. Arsimi 9-vjecar -XHORXH SOROS....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Suela Sokoli

Dalina Shehaj

Anxhela Kanani

Emira Sokoli

Yllka Kastrati

Medina Fetai

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj


Tags: Xhenisa Memolla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019