Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Verën


Stina E Veres

hape dorezen e deres
se erdhi dita e veres
ejani te bejme salut
prane detit qe na buzeqesh
vera na solli shume dhurata
akullore dhe cokollate
prane detit te pime uje te kripur
se kjo stine eshte e mirkpritur

- Poezi nga Xhenisa Memolla


- U dërgua nga Xhenisa Memolla -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  32

Komente 0