Xhenisa Memolla Poezi
Xhenisa Memolla

Tema: Poezi Për Verën


Stina E Veres

hape dorezen e deres
se erdhi dita e veres
ejani te bejme salut
prane detit qe na buzeqesh
vera na solli shume dhurata
akullore dhe cokollate
prane detit te pime uje te kripur
se kjo stine eshte e mirkpritur

- Poezi nga Xhenisa Memolla


- U dërgua nga Xhenisa Memolla -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0