Xhenisa Memolla Poezi
Xhenisa Memolla

Ditari

ditari fshehtesia ime
te ty ruaj shume kujtime
doemos ti je shoku im
te ty shkruaj pa pertim
nga dora ty s te leshova
ndodhi dhe ngjarje ty ti tregova
gezime dhe hidherime
ti do jesh shoqa ime

- Poezi nga Xhenisa Memolla


- U dërgua nga Xhenisa Memolla -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 3