Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Shqipërinë


Shqiperia

e dua shqiperine
se aty linda
aty kam familjen
aty kam shume kujtime
nuk duata harroj
vendin ku kam shoqerine
tani jam e rritur dhe kuptoj
atdheun tim te mos e harroj

- Poezi nga Xhenisa Memolla


- U dërgua nga Xhenisa Memolla -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8

Komente 0