A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Dautllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Xhensila Dautllari është një shkrimtare. Ajo filloi te shkruaje poezi qe ne moshen 10 vjecare. Tashme ka botuar librin e saj te pare me titull 'enderra ime'....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Xhenisa Memolla

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Xhovana Jahja

Emira Sokoli

Sara Ibrahimi

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj

Medina Fetai

Njomza Fetahaj


Tags: Xhensila Dautllari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019