Live Video

Xhensila - A Me Do?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7
Skam lejuar askend te me afrohet si ti
E kam menduar dhe prap pergjigjen nuk e di
E pabesushme ajo cfar po ndodh me ne te dy
Se besoj se ti te te zevencoj njeri

Oh baby kam shum frik e njejta ndjej cdo dit
Kam frik te dashurohem se s'du te lendohem
Frika te t'humbas frika ne cdo cast
Frika ekziston ajo sme lejon

Ref...2x
A me do oooo
A s'me do ooo
Kjo frik po me mundon

E kam t'veshtir shum se nuk jam mesuar pa ty
Edhe kur flej gjum nis e enderroj per ty
Thjesht mundohu te me kuptosh se se kam te leht
Dhe kur bej gabim dije se jam shum .... eeee

Oh baby kam shum frik e njejta ndjej cdo dit
Kam frik te dashurohem se s'du te lendohem
Frika te t'humbas frika ne cdo cast
Frika ekziston ajo sme lejon

Ref...4x
A me do oooo
A s'me do ooo
Kjo frik po me mundon

Kam deshir te te puth te te prek te te ndjej
Kam deshir te jem me ty sot gjith andej
Se ti me kupton se ti je okejjj (you illuzion me you illuzion me)
Skan pergjigje fjalet kur te kam ne zemer
Sa e bukur bota kur me dhe kte emer
Thjesht me bej te ndihem femer
Jo mos me zhgenje.. x2

Ref...4x
A me do oooo
A s'me do ooo
Kjo frik po me mundon

A me do ooo...


Ky tekst u dërgua nga  xhesi   EgzonKaloKartolina (1)

2018-05-15 09:30:12
A me do oooo
A s'me do ooo
Kjo frik po me mundon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...