Official Video

Top 200

Xhensila - Ring The Alarm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  394

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

30/05/2015

2015-05-30T18:00:01

Muzika:

Alandy

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


(It's another one, It's a... It's another one 4X)

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Don me m'pas, sonte ta kam thene "JO"
m'vjen inat se ti po m'lexon "PO"
sa t'kam larg vetem nata po m'shkon
honey ti me mungon
Ndjenjen un e kam t'shenjt,
ndjenje sikur po m'vjen e shtrenjte
pyt a po munesh me nejt
dhe pse t'du them "NUK DU"

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Ndjenjen un e kam t'shenjt,
ndjenje sikur po m'vjen e shtrenjte
pyt a po munesh me nejt
dhe pse t'du them "NUK DU"
don me m'pas,
sonte ta kam thene "JO"
m'vjen inat se ti po m lexon "PO"
sa t'kam larg vetem nata po m'shkon
honey ti me mungon

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Can I, Can I, Can I ring the alarm (4x)


Ky tekst u dërgua nga sildaKartolina (4)

2018-09-08 18:12:04
Can I? Can I?
Can I ring the alarm?
2018-06-14 13:32:19
Can I , can I can I
ring the alarm
pa kuptu kam
fillu duke dash
Baby, baby,baby,
You shot me down
U krijua nga Erta Daja 2018-03-18 11:46:26
Don me m'pas, sonte ta kam thene "JO"
m'vjen inat se ti po m'lexon "PO"
sa t'kam larg vetem nata po m'shkon
honey ti me mungon
2018-01-03 23:12:32
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...