Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila Murtezaj & Klajdi Haruni - Yjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Klajdi:
As një herë jo nuk u ndala
Edhe shpirtin ty ta fala
Sot e theve fjalën që më dhë
Do të kem në krahët e mija
Je për mua dashuria
Ishin fjalët që ti vet mi the

Xhensila:
As njëherë nuk u dorëzova
Edhe vetën e mallkova
Nuk pendohem them për ty ja vlen
E jetova ëndrrën time
Në çdo ditë të jetes time
Nuk pendohem them për ty ja vlen

Refreni:
Unë i zbrita yjet vetëm për ty
E ndalova botën vetëm për ty
Vetës ia krijova një dashuri
Dhe ti prapë ike u merzite

Unë i zbrita yjet vetëm për ty
E ndalova botën vetëm për ty
Vetës ia krijova një dashuri
Dhe ti prapë ike u merzite

Klajdi:
Nëse sot nuk do gaboje
Ndoshta kurr sdo ta kuptoje
Kush në ketë botë të do më shumë
Do kërkosh ti diku tjetër
Dashurija ime e vjetër
Brenda teje do jem vetëm unë

Xhensila:
As njëherë nuk u dorëzova
Edhe vetën e mallkova
Nuk pendohem them për ty ja vlen
E jetova ëndrrën time
Në çdo ditë të jetes time
Nuk pendohem them për ty ja vlen

Refreni:
Unë i zbrita yjet vetëm për ty
E ndalova botën vetëm për ty
Vetës ia krijova një dashuri
Dhe ti prapë ike u merzite

Unë i zbrita yjet vetëm për ty
E ndalova botën vetëm për ty
Vetës ia krijova një dashuri
Dhe ti prapë ike u merzite


Xhensila Murtezaj & Klajdi Haruni - Yjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yjet".
3. Video është e këngës "Yjet", por nuk këndohet nga Xhensila Murtezaj & Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:


Komente 1