Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Un Dhe Ti (Feat. Juela & Anxhela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ANXHELA :
KJO NAT E GJAT PO MDUKET ,NPAFUNDSI
KUR TSHOF TY ATJE DHE KUR UN NUK JAM ME TY
SE DI SI DO MBIJETOJ,KET NAT SI TA KALOJ
MBETEM PA FJAL,KUR NGJYRN E SYVE TA SHIKOJ
KALON NEPERKAMB,MA HEDH DOREN TE QAFA
KERKOJ TE TE AFROHEM SE PO ME MBYT VAPA
ME PAS ME LARGOHESH KREJT MELEKTRIZON
KERKON TE ME NGACMOSH,NXETESIN MA SHTON
PA TY KJO NAT E GJAT, S DO TA KISHTE LEZETIN
TE TAN I CON NAJER,KREJT PO E BAN KJAMETIN
VETEM DIKAN KERKON QE TA HUTOSH
ME SEMUNDJE TE PERJETSHME KERKON TE ME DENOSH
DESHIRA PO TPLOCOHET,UN PO NDJEJ SHUM VETMI
MENDIME XHELOZIE,MRROTULLOHEN SI STUHI
SE DI CFAR TE BEJ,VETEM PRAN DUA TE VIJ
ME GJITH FORCEN TE SHTRENGOJ,E TE DHUROJ DASHURI

JUELA :
REF :
UNE EDHE TI JEMI CIFTI ME PERFEKT SONTE
UNE EDHE TI JEMI PER NJERITJETRIN SONTE
BASHK NE TY DY NJE BOT SHUM E VECANT
YJET NE QIELL FLASIN PER NE KET NAT

XHENTY :
SI BURIM I NXEHTSIS DHE SI MRETERESH E NATES
CDO ZEMER E SHPON,ME TEFIN E SHPATES
SHTOHET ATMOSFERA,MBUSHET ME DASHURI
E UN VEC XHELOZI,KUR TE SHOF ME SYT E MI
NGA NJONI CEP NE TJETRIN CEP SHANS NUK ME JEP
QE TE TE AFROHMEM,NUK PO GJEJ SEBEP
JE NDRICIMI E KSAJ NATE,JE PRINCESHA ME E BUKUR
ME RITMIN E MUZIKES,FLUTURON PORSI FLUTUR
CDO KEND QE TE SHIKON,ME VEMENDJE E HUTON
PA TY KJO ZEMRA IME CDO MOMENT E PERJETON
TE DY PO KERCEJM,UN PA TY E TI PA MU
SYNIN PO MA MBYLLL, E BELIN PO MA LU
NUK DUROJ DOT MO,PO SHKOJ DREJT CMENDURIS
PO MHIPNOTIZON,PO SHTOHET RITMI I XHELOZIS
SPO DUROJ DOT MO,E GJURMET PO TI NDJEK
MOS U LARGO ME SHUM SE ZEMREN PO MA DJEG

JUELA :
REF :
UNE EDHE TI JEMI CIFTI ME PERFEKT SONTE
UNE EDHE TI JEMI PER NJERITJETRIN SONTE
BASHK NE TY DY NJE BOT SHUM E VECANT
YJET NE QIELL FLASIN PER NE KET NAT


Ky tekst u dërgua nga  Xhenty


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Featuring: Anxhela
Publikimi: 26/04/2013


Xhenty - Un Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Un Dhe Ti", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0