Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Gjithmon Do Te Kujtoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shpirti n'paqe
se kjo jet s'paska pas kurr drejtsi

ishte dita 9 kur e mora at lajm t'zi
babi ka vdekur me than si per cudi
mu erresuan syte.nuk doja ta besoja
s'te kisha me prane s'smund te te perqafoja
kur te pashe te shtrire,dukeshe si ne gjume
bertita me t'madhe eja zgjohu tek un
por ti nuk degjoje,asnje fjal nuk ma the
nuk m'i fshive lotet qe derdheshin perdhe
ka kaluar koh dhe un kam mall per ty
te me puthesh embel e te me mbash ne gji
thon qe koha cdo plag sheron dhe kjo esht e vertete
por djali babim s'e harron,e kujton per jet

bab gjithmon do te kujtoj,e n'zemer ste harroooj
gjithmon do jesh me mua [2x]

mos mendo qe te harrova qe nuk shkruaj me per ty
kam dhimbje o bab kam shum lot ne sy
me mungon preri yt ku koken kam mbeshtet
kur qaja per t'kalumen e kisha shum te leht
ai zeri jot i embej shum me mungon
i kujtoj ato caste djali jot s'i harron
keshillat qe i degjoja,un per cdo dit
bir behu i fort,thoje nuk ja vlen me u merzit
nuk jam me i ngjushem askend nuk po e degjoj
shpesh nga vujtjet dhe miqt po i injoroj
un keshtu nuk isha por nga dhimbjet e fitova
un s'po mundem te pajtohem me humbjen qe perjetova

bab perher do te kujtoj,e n'zemer ste harroj
gjithmon do jesh me mua [2x]


Ky tekst u dërgua nga Anja Hoxha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 18/12/2013


Xhenty - Gjithmon Do Te Kujtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmon Do Te Kujtoj".
3. Video është e këngës "Gjithmon Do Te Kujtoj", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0