Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Tek Ty Gjej Vetveten (Feat. Juela & Anxhela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

P1:
Xhenty :
Mendo te lutem,,,shiko ti drejt meje
Tek une vetveten gjeje edhe dashurine ushqeje.
Besoj qenien qe adhuroj
Shpirti do te doje derisa mo mos te jetoje.
Shikimi jot i embel akoma me kujtohet,dhe premtimet e tua jo kurre kurre nuk mund te harrohen.
Te tjeret e percan dashurine kuptimplote
Njerez mizore sa te pashpirte paska kjo bote.

Ref:

Juela :
Mrekullia e krejt botes se jo si ti nuk gjen eee
Tek ty gjej vetveten, kte kenge zemra ta rrefen.
Me shiko me vemendje drejt e thelle ne sy
Do e kuptosh me zemer se me ty kam rene ne dashuri.

P2

Anxhela :
Degjo zemer un ty te mendoj besom edhe ne gjum ty te enderroj, por fjalet qe degjoj nga tjeret nuk mundem dot ti duroj.
Mos mendo qe ste dua apo dicka lidhje me kte, une te adhuroj per ate cka ti e ke.
Buzeqeshja jote mbulesa e zemres time ato sy mahnites thesar i botes time.
Por gjithcka do ta ndryshoj e me ty do rikthehem ti anashkalojme thashethemet se tek ty un gjej vetveten.

Ref:

Juela :
Mrekullia e krejt botes se jo si ti nuk gjen eee
Tek ty gjej vetveten, kte kenge zemra ta rrefen.
Me shiko me vemendje drejt e thelle ne sy
Do e kuptosh me zemer se me ty kam rene ne dashuri. (2x)


Ky tekst u dërgua nga ByAnna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Featuring: Anxhela
Publikimi: 13/10/2013


Xhenty - Tek Ty Gjej Vetveten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tek Ty Gjej Vetveten".
3. Video është e këngës "Tek Ty Gjej Vetveten", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0