Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Deri N'vedkje  (Feat. Noisim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Noisim

26/12/2011

2011-12-26T06:11:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deri N'vedkje" kënduar nga Xhenty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhenty i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet