Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhenty - Shume Dhimbje  (Feat. Noisim)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2014

2014-01-31T18:18:03

Featuring

NoisimKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Dhimbje" kënduar nga Xhenty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...