Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Si Shoke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  50

PJ 1 :

I CMEN MAS TEJE TNJEK NGADO QE SHKON
NALESH PARA MEJE DICKA DON ME MTHON
TI PO MTHU QE JE E NXON
NSY PO E SHOF QE QE QEFI ME MU TKAPLON

NUK E DI VAJZ CA PO DON ME THON
POR DI QE TRUPI IME VEC TY TE KERKON
SME INTERESON GOC NESE JE E NXON
A BON VEC 1 NAT ME TY UN ME KON

BESOM SDO PENDOHESH MUNCISHT DO MKERKOSH PRAP
SE AT SENIN QE DON VEC UNE MUND TA JAP
TEK ASKUSH SE GJEN SJA VLEN PER ASNJI TIP
VEC UN JAM AI QE E BON MA MIR HEH ...

REF :

SE NA TDY NA TDY JENA VETEM SHOK
SE NA TDY NA TDY NA E BOJM SI SHOK

PJ 2 :

TI MSHIKON LEJD HE STA MUSH SYNIN
NDAC PROVOJE SA ME HEK MENIMIN
NDAC PROVOJE SA ME THEK FIXIMIN
PO BO KUJDES GOC MOS LIDHESH MAS KTI TIMIT

HAH JAM TIP I SJELLSHEM BOJ EDHE SHAKA
SA HER QE FOLI ME VEMENDJE RRIN TUM PA
JA KALOJM MIR KET E DIN DHE VET
TI MA JEP 1 SHANC ME TCU NQIELLIN E 8

QEFI TA KA PO SDI SE CA TPENGON
PO MTHU QE BOYFRIENDI JOT SHUM XHELOZON ?
NUK KA PROBLEM ZEMER UN DI ME MAJT SEKRETE
NA JENA SHOK , BEST FRIEND FOREVER

CDO SEKONT RRI E MENOJ PER TY
MENOJ PER TRUPIN TAN QE MI BON TRUT 8 ME 2
TPREK LEHT E LEHT TJERAT I DIN VET
E TASH QE TPROVOJ ENDRRAT TI KTHEJ REALITET


Ky tekst u dërgua nga rihanna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/04/2014


Xhenty - Si Shoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Shoke".
3. Video është e këngës "Si Shoke", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0