Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - S'te Kam Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Shpesh xhelozon kur une jam me tjera
Hala se ke kuptu se per mu vec ti ke vlera
Hala se ke kuptu qe per mu je e vetmja
Sa her te shoh ty besom qe m'kap etja
Stop mbylle gojen mos ua bo qefin ktyne
Kto kan zili kur na shofin mu e ty bre
Ti e di mire se ca folin mrapa shpine
E bojn siur te mira ktu para syve

Dikush per mu tash u bo xheloze (x@
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Nese te kap merzia ti se jep veten
Por syt e tu ma tregojn qarte te verteten
Te terheq ngat vetes e ti ma con vetllen
Nuk tkam xhan nese bon prap kshtu here tjeter
A mkupton cfare te them? Mshif nsy kur te flas
Duhesh me m'kuptu me i lon djallzinat mas
Arsyeja qe t'kam zgjedh ty t'bon ma te vecant
Ti mos u bo kurjoze nese kto kan inat

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Sa si ti dun me kon nvenin tan
Vetem ti e ke kte munci
Mos bej kshtu se pastaj ste kam xhan
Tie di qe per to sma ni
O sa si ti dun me kon nvenin tan
Vetem ti e ke ket munci
Mos bej kshtu se pastaj ste kam xhan
Ti e di qe per to jo nuk ma ni

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhanNuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2014


Xhenty - S'te Kam Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Kam Xhan".
3. Video është e këngës "S'te Kam Xhan", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 1