Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Cdo Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Afrohu Me Ngadal Du Te Flas Ty
Je shum e Bukur Sa Shkojm Ne Te Dy
Te Mbushi Ne Komplimenta qefin Ta Boj
Hajde Me Mu Se Askujt Si Kallxoj
Le Te Mbetet Kujtim Ca Kalojm Ne Ket Nate
Nese Ti M'pelqen Neser Un T'thirri Prap
Hajde Ta Bojm 1 Foto Ta Kesh Si Kujtim
Sekretin e Mbajm Un Ti Edhe Shtrati Im

(2x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

E Embel Kjo Goj Buzen Ta Shijoj
Cdo Sekond Qe Te Prek Cmendurin Perjetoj
Ti e Din Shum Mire Se Ca Kam Un FIKSIM
Trupi Jot i Bukur Ngjit Me Trupin Tim
Ngjyren Cokollat Buzt e Omla Sikur Mjalt
Shit Baby Kjo Nat Esht e Gjat
E Di Se Ke T'leht Ket Me e Harru
Dhe Kur Shtrat Me Tjeter T'jesh Do Mkerkosh Mu

(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Se Shum HOt e Bon Ti...


Ky tekst u dërgua nga Daniel GeGa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 01/12/2014


Xhenty - Cdo Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cdo Nate".
3. Video është e këngës "Cdo Nate", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0