Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Le Te Flasin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nese mfal 1 minut buzqeshje
Besoj mkishe dhon krejt boten
Se your smile my young ladye
Mqetson nga problemet koken

Na tdy bashk ecim me kohen
Kta tjert smun na konkurrojn ne
Please bo larg se mlodhet koken
Tnjejtat gjona smun ju ngjoj yehh

Per shum gjona jeni larg meje
Style flow money edhe beautiful young ladie
Je kurjoz pse kta zgjodhen Xhentyn
Apo se dhe ato tjerat dun ta bejn ket zgjedhje ?

Jam knej tu shiju pushimet
Me femna shok dhe pije
Ju futni hunt npun time ?
Syzat nkry hic nuk ma ni man

Ref:
Un i them qe leji te flasin ata
Te plasin ata
Kjo goca e din mir arsyen e vertet qe pse po po plasin ata
Ajo mthot qe leji te flasin ata
Te plasin ata
Ua jap 1 buzqeshje ta ken si dhurat se ngelen vec tu fol fol ata

Pj 2:
Jena nqef ton na tdy sonte
Llafe po ngjoj posht e nalt
Kena me nejt zgjut gjith naten
Edhe pse nje nat esht pak

Edhe pse qenke me shoqe
Ti e din un srrij rehat
Nejse mos u bej xheloze
Nese afrohem pak me ngat

Per shum gjona kto jan larg meje
Style flow money edhe beautiful young ladie
Je kurjoz pse kta zgjodhen Xhentyn
Apo se dhe ato tjerat dun ta bejn ket zgjedhje ?

Jam knej tu shiju pushimet
Me femna shok dhe pije
Ju futni hunt npun time ?
Syzat nkry hic nuk ma ni man

Outro:
OOO
I wanna se you everyday
I wanna be with you today x2Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 02/09/2014


Xhenty - Le Te Flasin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Flasin".
3. Video është e këngës "Le Te Flasin", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0