Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Like Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x4

PJ 1 :

HATERS YOU CANT STOP ME ,NOBODY DONT STOP ME
EVERYDAY IM HUSTLIN,IM A FUCKING MEGA STRONG BLIND
I CAN BE THE MAGIC IM FRAGILE AND CLASSIC
I BRING REVOLUTION YOU CAN ONLY PANIC

SMOKING SI BOB MARLI FEMNA SIKUR MARILyN
FJALT E MIA TRONA THIRREM MISTER MACHIAVELLI
FEMNA JOTE SEKSI SHPESH MI CON DO BELFIE
VEC UN E KAM CELSIN UN E DI SE TKA KAP STRESI , UN E DI

IM GONNA FUCKING HIGH
EVERYDAY YOU SEEING AROUND ME
WINNIN YOUR HEART

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x2

PJ 2 :

WELCOM TO MY MOTHEFUCKIN HOOD
KE TBOSH ME TIPA QE JAN RRIT NRRUG
KTU KA DHE TIPA QE JAN SHUM TE SMUT
NESE HUNT TUJA FUTEN NPUNT TONA ME GJAK I LAJM DURT

CUNAT KREJT E KALLIN SHQIPE ULE ZANIN
HEKRIN PREJ METALI SHOKU NUK MA MAT DOT TONIN
SKAM PSE ME VRA TRUNIN CUNAT MAROJN HALLIN
UNE JAP BUZQESHJE YA FUCK WITH DA BEST MY DARLING

IM GONNA FUCKING HIGH
EVERYDAY YOU SEEING AROUND ME
WINNIN YOUR HEART

Ref:
You will never make fucking like me
You will never make fucking like me
i run harder ,than you you can't be
i run harder ,than you you can't be boy x2

IN MY OWN WORLD , MY OWN PLANET
I CAN MAKE IMPACT JUST WITH MY LYRIC
Xhenty
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/02/2015


Xhenty - Like Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like Me".
3. Video është e këngës "Like Me", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0