Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Pj 1 :
Te doja me shpirt por ti shpirtin ma vrave
Te kisha ne zemer e ti zemren ndysh ma ndave
Aq shum sa tdoja tash aq shum te urrej
Kisha besim, nkte dashni tradhti gjej
Kisha ngju qe tradhtia ndashni te vret
Edhe nlibra kisha lexu, por tash mndodhi vet
Sikur bota siper me mra mesht duk ai moment
Kur personin e zemres me tjetrin e kam gjet
Jeten ma shkatrrove po krejt ske me ma shkatrru
Se me shpirt plumin nball, me ta dhon po du
Kjo jeten ma shkatrronte e skam me gabu
Un ste kam humb ty, por ti mke humb mu
Te kam zhduk nga jeta ime, thjesht po te uroj
Qe dikush tjeter, tnjejten gje ty ta boj
Mu mlendove, por ti thjesht veten tregove
Tash krejt ta bojn me gisht se kte e meritove
Pj 2 :
Nuk di ca te shtyu per me mtradhtu
Se krejt ca ke dasht, un ti kam dhuru
Endrrat qe ti i kishe, gjithmon ti kam realizu
Pranaj habitem, qe ti kte ma bone mu
Jam tip i fort, por ket smundem ta pranoj
Qe femra qe kam nkrah me tjetrin tme tradhtoj
Nejse tash kjo ndodhi e kurr skam me ja fal
Tash i lutem zotit para syve mos me mdal
Sa shum un te doja shum te rrespektoja
Ate qe mbone mu un ty kurr sdo ta boja
Po duket qe femrat sot nuk kan me vler
I dhuron gjithshka dhe shif si ta shperblejn
Tash nuk po mundem nfemer tjeter me gjet veten
Kam frik qe mos serisht mthyhet kjo zemer
Spo du me u dashuru, serisht me u lendu
Edhe pse shum femra po dun tjen me mu


Ky tekst u dërgua nga rajan vezi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 05/10/2014


Xhenty - Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty".
3. Video është e këngës "Ty", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 1