Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Marijuana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Coco edhe bari
She can choose asaj ka tja doj zemra
Ajo kerkon bari
Un jap ca tdoj sa doj i kena na

Ajt ajt se shihmi (ja ja)
Ajt ajt se shihmi
My time is money
Dhe sdu me harxhu money for bi**hes (nana)

Don pushime n'Havana
Tu chillit nbreg marijuana
Don mu shit keshe jam nana
Tjerat si vijn as te kama

Jeni shum larg shum larg shum larg
Fuck all the haters ku jena pa
Pa pa pa gara me mu ska
Ajo nven tpar tu dredh some

Chorus:
Some Marijuana
Ajo don un i jap sa tdoj me smok
Marijuana
Ajo don un i jap sa tdoj me smok
Marijuana, some Marijuana
Lets do gyal ajde dredhim pak ganja

Shoqet i ka shum waw
Ajo o vet shum waw
Krejt i thon dicka
Se Xhentit i shkon shum per krahu

Ajo mthot se mkapi i nxehti
Don me dal jasht me pa venin
This place osht si nondrrat e veta
Ku vetem un jam mreti

Ja, ja ja
Tjert i shkojn permrapa (jaja)
Erdha i funit e i pari e kapa

Me mu nkrah ka akses
Thot se nuk mdon per interes hmmm
Un e di per cka mdon
Po kurr nuk e ves ja jap 1 cop sukses

Kejt jan xheloze xheloze xheloze
Mas shpine po gjujn edhe shoqet
Synin e kuq edhe belin e holl
Ajo ajo don ajo don t'smoke
Xhenty
Publikimi: 03/08/2018


Xhenty - Marijuana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marijuana".
3. Video është e këngës "Marijuana", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0