Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheraldina Berisha - Afer Nuk Te Kam (Feat. Almedina Berisha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Arsyja pse ti shkove
S'arrij dot ta kuptoj
Mua me lendove
Nga mendja s'mund t'largoj

Me thuaj veq nje her pse
Pse duhet ta besoj
Qe ti prap do te kthehesh
Prap te jemi njesoj

Ref:
Afer nuk te kam
Arsyen nuk e di
Dua t'jap gjithqka
Qe prap t'kthehem te ti
Un mund te pretendoj
Por s'mund t'jetoj pa ty
Afer nuk te kam
Nuk te kam pran ty..

Ky tekst u dërgua nga Aldina SaramatiPublikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Më Shumë Këngë Nga Xheraldina Berisha:


Komente 0


Xheraldina Berisha - Afer Nuk Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Nuk Te Kam".
3. Video është e këngës "Afer Nuk Te Kam", por nuk këndohet nga Xheraldina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.