A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheraldina Berisha - Sonte  (Feat. Almedina Berisha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2011

2011-09-21T16:09:20Sonte po du mi harru krejt
sonte po du me ty me nejt
sonte krejt po du mi lan
veq me ty ni nat mu kan
e di qe ti me don
por me lendon që s'e pranon
pse nuk me beson
mesazh nuk qon në telefon

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho

Sonte po du mi harru krejt
sonte po du me ty me nejt
sonte krejt po du mi lan
veq me ty ni nat mu kan
e di qe ti me don
por me lendon që s'e pranon
pse nuk me beson
mesazh nuk qon në telefon

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho

...

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho


Lyrics submited by YanaotrKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019