A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Lela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  57
BIOGRAFIA: Xhesika Lela është një këngëtare e njohur. Më datë 14 Dhjetor 2012, Xhesika Lela publikon videoklipin "Ti Femrat I Ndrron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Joana

Ema Bytyqi

Emira Ademi

Sevi

Enkela Bisha

Mimoza Abedini

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani


Tags: Xhesika Lela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019