Xhesika Ndoj

Ani Pse është Nënë, Xhesika Nxjerrë Të Pasmet Në Klip

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-08-2015]
Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Marcus Marchado “Vamos bailar”. Fjala është për njërën ndër këngëtarët e njohura tashmë të skenës shqiptare Xhesika Ndoj, raporton Indeksonline.

Në videoklipin e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet seksi dhe tërheqëse. E pa dyshim që nuk ka harruar të ekspozojë edhe linjat e saj perfekte sidomos të pasmet të cilat e nxjerrin ‘bombë’ këngëtaren në këtë videoklip

Ajo është nënë e një vajze por siç duket fakti i të qenurit mama se ka penguar aspak këngëtaren në paraqitjen e saj.
 (Indeksonline)

Ani Pse është Nënë, Xhesika Nxjerrë Të Pasmet Në Klip

  Xhesika Ndoj - Vamos Bailar (Feat.Marcus Marchado) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0