Xhesika Ndoj

Xhesika Ndoj Një Mama Seksi Në Plazh

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-08-2015]
Xhesika Ndoj njihet tashmë si njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Ajo së fundmi ka ndërruar edhe ngjyrë të flokëve nga biondinë është kthyer në zeshkane.

Nga fotot e fundit shihet derisa ajo kalon pushimet me familjen e saj. Ajo ka prezantuar nënë e saj dhe vajzën të cilën tashmë e keni parë shumë herë.

Edhe nga këto foto vihen në pah linjat perfekte të Xhesikës të cilat nuk lënë vend për diskutim.
 (Indeksonline)

Xhesika Ndoj Një Mama Seksi Në Plazh


Komente 2