Xhesika Ndoj

Një Dinosaur Mbi Xhesikën!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-01-2016]
Këngëtarja Xhesika Ndoj është shfaqur në një fotografi sot në rrjetet sociale ku është shfaqur plot stil dhe me veshje mjaft provokuese.

Ajo çfarë vihet më shumë re në foto është dinosauri gjigant, një skulpturë ku Xhesika është fotografuar poshtë tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Një Dinosaur Mbi Xhesikën!


Komente 0