Xhesika Ndoj

Xhesika Ndoj Puthet Me Një Femër

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-04-2016]
Xhesika Ndoj, e cila së fundmi është komentuar për deklaratat për jetën seksuale dhe lidhje me meshkuj të botës së biznesit dhe politikës, këtë herë vjen me një foto duke u puthur me një vajzë.
Në një foto të fundit ajo shfaqet në “Instagram” duke u puthur me një femër. Ndonëse është Gugu ajo që ka deklaruar biseksualitetin e saj, Xhesika deri tani nuk ka thënë asgjë në lidhje me këtë, por, fakti që ajo e ka fshirë menjëherë foton nga faqja e saj e “Instagram”, ka ngritur jo pak dyshimet për këtë çështje.
 (Express)

Xhesika Ndoj Puthet Me Një Femër


Komente 0