Xhesika Ndoj

Xhesika Ndoj është Fituesja E ‘shkodra Fest’

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-12-2011]
Një show i vërtetë i realizuar për herë të parë pasi ishte edhe edicioni i parë i festivalit ‘Shkodra Fest’, ka mbushur Teatrin e shenjtë të Shkodrës. Garë, emocione të ftuar specialë dhe një super sukses që mbante të gjithë peshën e një djaloshi të ri, artistit Eli G, ndërsa cmimi kryesor mes 18 këngëve finale ka shkuar për këngëtaren simpatike Xhesika Ndoj dhe këngën ‘Preke’. Ky festival ka sjellë artistë të rinj dhe me emër nga të gjitha trevat shqiptare, ku përvec cmimin të madh ka pasur edhe 12 cmime të tjera për këngëtarët më të mirë, gjithashtu festivali është trasmetuar ‘live’ për teleshikuesit nga partneri mediatik Star Plus TV.
 (Teksteshqip.Com)

Xhesika Ndoj është Fituesja E ‘shkodra Fest’

Dergoi: arsimdiberKomente 0