Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Loca Loca (Feat. Ardit Celepia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Bluzen kur ma zhvesh
ti po m'thu princesh
bone pak ma shpesh
sot po du me kcy
du me bo me ty
ma bon krejt me sy

Arditi:
andale andale andale andalele
Krejt clubin kthejm ti je okej
andale andale andale andalele
Kur ty t'pelqej jam shum okej

Ref:2x
Hej bobi jam okej
Loca loca hej
cmendem kur te ndjejNuk kemi video për këtë këngë.
Xhesika Ndoj - Loca Loca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loca Loca".
3. Video është e këngës "Loca Loca", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 0