Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Dhimbja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Sot ne syt e mi jo me nuk ka drite edhe dielli nuk zgjati shiu sot u be lot im humbja jote me goditi si vetetim e vetme jam ty ste kam ku jan premtimet qe lam dhimja ime joye ne syt e mi qaj me dit qe me le ne vetmi dhimja ime je ti ne sdo kthemi me pas sot ne syt e mi jo me nuk ka drite edhe djelli sgjati i veriut shiu sot te vetme me la nga cdo pik qe bie e vetme jam ty ste kam ku jane premtime qe lam


Ky tekst u dërgua nga Florent BeqiiriXhesika Ndoj
Publikimi: 26/03/2015
Festivali: Top Fest 12


Xhesika Ndoj - Dhimbja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbja Ime".
3. Video është e këngës "Dhimbja Ime", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 0