Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Vamos Bailar (Feat. Marcus Marchado)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

La fiesta esta buena
chicas i chicos todo a bailar

REf.1x
vamos bailar
me gusta gostar
con me encantas
quero desfrutar

vamos bailar
que calientes estas
la fiesta esta buena
non puedo parar

[XHESIKA NDOJ]
Mbushim shampanjera
Dhe dosende tjera
Vera ka bo nxeht
Tash kufi nuk ka
Po vjen me panameraaa
Kolumbiana vera
Festa shum kaliente
Si ne nuk ka

Sercate dale TE quero
Besa me nena No VETE
Baila morena hay que calor
Asi me gusta CALIENTE
puedo controlar MI CHICO
Me hace sonar come on let'go

REf 2x
vamos bailar
me gusta gostar
con me encantas
quero desfrutar

vamos bailar
que calientes estas
la fiesta esta buena
non puedo parar

Mbushim shampanjera
Dhe dosende tjera
Vera ka bo nxeht
Tash kufi nuk ka OK
Po vjen e panameraaa
Kolumbiana vera
Festa shum kaliente
Si ne nuk ka

Sercate dale TE quero
Besa me nena No VETE
Baila morena hay que calor
Asi me gusta CALIENTE
puedo controlar MI CHICO
ME hace sonar come on let'go

REf 4x
vamos bailar
me gusta gostar
con me encantas
quero desfrutar

vamos bailar
que calientes estas
la fiesta esta buena
non puedo parar


Ky tekst u dërgua nga HAVUSH POLITANKAXhesika Ndoj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2015
Muzika: Gramoz Kozeli
Video Produksioni: MAX Production


Xhesika Ndoj - Vamos Bailar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vamos Bailar".
3. Video është e këngës "Vamos Bailar", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 2