Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - T'sunami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zemer zemer krejt t'i japi
Nuk po du ma ty me t'pa prej s'largti
Krejt em thon krejt em thon tsunami
Un ta coj ta coj vullkanin

Let's go bitch yeah
Me posht vi du sot me ty me pi
Maybe maybe m'thu my lady
Sexy Xhesi t'bon perveti

Sa nxeht sa nxeht
U bo u bo perfekt
E shuje shuje driten driten
Po du me ja vu piken piken


Xhesika Ndoj - T'sunami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'sunami".
3. Video është e këngës "T'sunami", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 0