Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj - Prinderit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ne cdo rruge te jetes
ku me ka shkel kemba
me forcoj dashnia
qe me dha bab e nana

Ose jane dy zemra
qe dine me dasht shume
miresia e tyre
rrjedh ne jete si lum

Buzeqesh ne syte e prindit
dhe halle ti kur ke
me keshilla mendime
aty shpetimin gjen

Buzeqesh ne syte e prindit
dhe halle ti kur ke
me keshilla mendime
aty shpetimin gjen

Ose jane dy sy
qe shohin me mall
gjitha rruget e jetes
nisin me hallall

Ose jane dy zemra
qe dine me dasht shume
miresia e tyre
rrjedh ne jete si lum

Buzeqesh ne syte e prindit
dhe halle ti kur ke
me keshilla mendime
aty shpetimin gjen

Buzeqesh ne syte e prindit
dhe halle ti kur ke
me keshilla mendime
aty shpetimin gjen


Ky tekst u dërgua nga ArbesaXhesika Ndoj
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2016
Video Produksioni: SWART


Xhesika Ndoj - Prinderit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prinderit".
3. Video është e këngës "Prinderit", por nuk këndohet nga Xhesika Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Ndoj:


Komente 1