Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Dashuri Qe Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Zemer s’e kuptoj
Cfare po ndodh me ty
Sa here puthemi
Ti nuk je aty.

Hapat me rendojne
Rrotull kur shikoj
E askund une ty s’te gjej
Jo une ty s’te gjej.

Me shiko ne sy…behu I sinqerte
Me trego arsyen…ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.

Zemren une e lashe
Ta puthje ne erresire
Dhe nuk munda dot
Te te njoh aq mire.

Bota ishe ti
Nuk e di as vete
Pse ta dhashe pafund
Dashurine qe vret.

Me shiko ne sy…behu I sinqerte
Me trego arsyen…ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.

Me shiko ne sy…

Me trego arsyen…
ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.
Te dua ty dhe veten po humbas.


Xhesika Polo - Dashuri Qe Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Qe Vret".
3. Video është e këngës "Dashuri Qe Vret", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0