Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo & Klinti Çollaku - S'më Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Në krahët e dikujt tjetër dot s'të shoh
Ai ma riktheu buzëqeshjen se mohoj

Te dy u ndamë dhe falje s’thamë
Pse fajet ti mi le

Nuk ka më asnjë premtim
Nuk më vret më shpirti im
Si po ikën nga unë
Si po ikën nga unë
Si guxon
Është tepër vonë

Më the, dhimbja nuk vret, me ty
Të pres, por ti nuk vjen, tek unë

Të dy u ndamë dhe falje s'thamë
Pse fajet ti mi le

Nuk ka më asnjë premtim
Nuk më vret më shpirti im
Si po ikën nga unë
Si po ikën nga unë
Si guxon
Është tepër vonë

Për ne nuk ka më kohë (më kohë x6)
Ti tani më harro (harro x6)

Të dy u ndamë dhe falje s'thamë
Pse fajet ti mi le

Nuk ka më asnjë premtim
Nuk më vret më shpirti im
Si po ikën nga unë
Si po ikën nga unë
Si guxon
Është tepër vonë


Xhesika Polo & Klinti Çollaku - S'më Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'më Vret".
3. Video është e këngës "S'më Vret", por nuk këndohet nga Xhesika Polo & Klinti Çollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0