Xhesuida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Xhesuida është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Xhesuida & Megi marrin pjesë në JESC 2012 me këngën "Tek Shtëpia E Diellit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Anamaria Isufaj

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Blorentina Morina

Shejla Sylejmani

Era Saraçi

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Xhesuida

Krijo Një Kartolinë