A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Te Mbaj Ne Duar

Te mbaj ne duar, dashuria ime.
Krijese prej qelqi
me shkendijime yjesh.
Kam frike….
Kam frike se mos me bie dhe
thyhesh

- Xhevahir Spahiu


- Poezia u dërgua nga salihu98 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

teksteshqip.com © 2007 - 2018