Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevahiret

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhevahiret është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2011, Xhavit Sadiku & Xhevahiret publikojnë albumin "Këngë Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKëngë Dasmash (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Gillespie

Night Rappers

Orient Express

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Tempulli G

Erozioni

Tags: Xhevahiret


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet