Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevair Janca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhevair Janca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse". Më datë 13 Mars 2019, Vellezrit Janca publikon videoklipin "Me Solle Behare". Më datë 6 Gusht 2019, Vëllezërit Janca publikon videoklipin "Mik Dhe Shok". Më datë 22 Tetor 2019, Vellezerit Janca publikon videoklipin "Vajze Nga Dumrea, Nuse Ne Sulove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Feti Jancës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zani Tallasi

Robert Beqiri

Dritan Tojalli

Dionis Mamusha

Roni Cani

Antonio Rystemi

Tiku I Permetit

Altin Muço

Vathi Fejza

Alfred Fejza

Tags: Xhevair Janca, Vellezrit Janca


Komente mbi këtë artist