A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Janca
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Xhevair Janca is a instrumentist. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse".

Më datë 13 Mars 2019, Vellezrit Janca publikon videoklipin "Me Solle Behare".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019