Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevdet Hafizi - O Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

2X
O BYLBYL O I BUKURI SHPENDE
ÇKA KE TI QE POM XHEMON AMAN AMAN
REF...2X
GJITH DASHNORVE SHNOSHJAU ZEMREN AMAN
HIQJA DERTIN QE I MUNDONE
2X
TI PRANVER MA TBUKRAT LULE
MJAFT KY DIMER NA LA FJET AMAN AMAN
REF...2X
KNO BYLBYL KANGT E TUA AMAN
SHNOSHJAU ZEMREN DASHNORVE TSHKRET
2X
NE KAFAZ BYLBYL SI TI E
PREJ KTI DIMRI JAM RRETHU AMAN AMAN
REF...2X
ZEMRA IME MBUSH HIDHRIME AMAN
PRES PRANVEREN ME LULZUE


Xhevdet Hafizi - O Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bylbyl".
3. Video është e këngës "O Bylbyl", por nuk këndohet nga Xhevdet Hafizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhevdet Hafizi:


Komente 0