Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevdet Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhevdet Jashari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Aktori Xhevdet Jashari është më shumë i njohur për publikin si ‘Arifhikmeti’ i seralit “O Sa Mirë”, teksa së fundmi e ka sporvuar veten edhe në këngë. Më datë 11 Tetor 2017, Mc Lifi publikon videoklipin "Vet Mthae Tdua". Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Strike beatz, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Xhevdet Jashari. “Te gjithe ju qe e perkrahet Arifhikmetin, te gjithe ju qe i dhate mundesine Arifhikmetit te jete pjese e jeteve tuaja ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Mad Lion

Cani Lazoja

Izi

G Bani

Prince Double H

F-Kay

Mola1

Milot Hasangjekaj

Presioni

Tags: Xhevdet Jashari, Mc Lifi, Arifhikmeti, Arif Hikmeti, Xhevdo


Komente mbi këtë artist