A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevdeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhevdeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 28 Shtator 2015, Japan & Xhevdet publikojnë videoklipin "Leonita". Më datë 7 Nëntor 2015, Xhevdeti publikon videoklipin "Ani Ani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Rrenja

Emi Lelo

Redioni

Mariglen Tirona

Geni Vesholli

Silvi Nishtulla

Sardi Gs

Andi Korra

Ervin Arifi

Taulant Vasili


Tags: Xhevdeti, Xhevdet

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019