Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhevi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Xhevi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertet Xhevahir dhe jeton ne Tirane. Kreu studimet ne Gjimnazin "Isa Boletini"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Deklan

Gerard Merdani

Dylan

Ardit Çuni

Klinti Çollaku

Mateus Frroku

Stiv Boka

Adriano Rama

Kristo Thano

Gussi


Tags: Xhevi, Xhevahir

Xhevi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet