Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Shum Her Te Luta (Dashnin Ty Ta Pata Falur) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Dashnin ty ta pata falun ,
Ta dhash veten pa e vet nanen

Ty ti fala gjithat tmirat
Ti ma ktheve prap mu shpinen (2x)

(ref. 2x)
Shum her t'luta mos me tradhto
shum her m'the se nuk gaboj më
Prap ti shkove e u largve
Mos thuj më se u pendove

me sy trejshme m'ke mashtrue
e aq shum te paskam besue

sa e sa gjunahe bane
as niher nuk u ndryshove (2x)

(ref. 4x)
Shum her t'luta mos me tradhto
Shum her m'the se nuk gaboj me
Prap ti shkove e u largve
Mos thuj më se u pendove


Ky tekst u dërgua nga Valdete

Xhezahir Elezi - Shum Her Te Luta (Dashnin Ty Ta Pata Falur)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Her Te Luta (Dashnin Ty Ta Pata Falur)".
3. Video është e këngës "Shum Her Te Luta (Dashnin Ty Ta Pata Falur)", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0