Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Dasma Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Se kam dit se ndarsem tande do te vi si misafyr. kujtoj ditet kur te deshta dhe u ndam pa lamtumir.thkeje koken ti shof syte se mka mar malli me i pa. ata sy dikur mbuzqeshen tash si duket dojn mem vra.

o sa bukur dukesh nuse, krushit po te..disa keshin e un vuaj, zemra ime don me pjas.. nuk po mundem ta uroj ket martes pa dashuri..sepse kur nuk e kuptuan sa u deshtem un dhe ti.

Se kam dit se ndarsem tande do te vi si misafyr. kujtoj ditet kur te deshta dhe u ndam pa lamtumir.thkeje koken ti shof syte se mka mar malli me i pa. ata sy dikur mbuzqeshen tash si duket dojn mem vra.

o sa bukur dukesh nuse, krushit po te..disa keshin e un vuaj, zemra ime don me pjas.. nuk po mundem ta uroj ket martes pa dashuri..sepse kur nuk e kuptuan sa u deshtem un dhe ti. (2x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhezahir Elezi - Dasma Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jote".
3. Video është e këngës "Dasma Jote", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0