Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezair Elezi - Qokolata Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Trupi holl e trupi gjat ty me te pa ma shum se vap faqe kueq ftyre bardh kam me te hanger sikur dardh 2x

qokolata per mu je e njemel zoti kshtu e paska shkru ty me te dashuru
qokoqokolata jeme per mu je e njemel zoti kshtu e paska shkru ty me te dashuru

Kur po te shoh haj me det te kisha pi si sherbet te ka fal zoti permerak me te levdu e ke merak 2x

Qokolata jeme per mu je e leme.....2x

Qokolata jeme per mu je e leme...2x


Ky tekst u dërgua nga  ema

Xhezair Elezi - Qokolata Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qokolata Jeme".
3. Video është e këngës "Qokolata Jeme", por nuk këndohet nga Xhezair Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0