Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi (Xheza) - Pse Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku e lam e ku na mbet
dashurija qe e kishim
i harrove ditet tona
sikur qare te mos ishin(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Mpate than se dashurija
fort ma shum se plumbi vret
por un fill se kuptova
derisa me vrau mua vet(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Refain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)


Ky tekst u dërgua nga Kaqurrele

Xhezahir Elezi (Xheza) - Pse Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Te Dua".
3. Video është e këngës "Pse Te Dua", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi (Xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0