Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi (Xheza) - Sonte Dua Me U Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sonte dua me u pi
Sonte du me lot te qaj
Me vajzen qe kam kaluar
Oh tradhtaret na kan ndajt

Me vajzen qe kam kaluar
Oh tradhtaret na kan ndajt

Sonte dua larg me shkuar
Sonte sdua askend me luajt
Dora dridhet goten mbaj
Lotet mpikojn zemra qan

x2
Dora dridhet goten mbaj
Lotet mpikojn zemra qan

O me lot aah asht shkruar
Dhe tan jeta ka mbaruar
Fuqi spata me e ndal
Ishin than shum zezat fjal

Fuqi spata me e ndal
Ishin than shum zezat fjal

Pse o tposhter kshtu veproni
Pse dy zemra i helmoni
Zoti ju vraft faqe ziii
Qe shkatrrut ket dashuri

x2
Zoti ju vraft faqe ziii
Qe shkatrrut ket dashuri


Ky tekst u dërgua nga Bushi ------ Studenqanaleeee


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhezahir Elezi (Xheza) - Sonte Dua Me U Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dua Me U Pi".
3. Video është e këngës "Sonte Dua Me U Pi", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi (Xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0